Jdi na obsah Jdi na menu
 


The Sims 2 Šťastnou cestu

11. 10. 2008

ZDROJ: http://www.thesims2.cz/special/fan-day-event-07/preview.php The Sims 2 Šťastnou cestu

Simové mohou podnikat, pořizovat si mazlíčky, vychutnávat si noční život a mnoho dalšího. Jedno jim však schází – nemohou cestovat. Ani nevíte, jak moc si touží odpočinout od každodenního stereotypu, který zažívají. Nadcházející datadisk vám konečně umožní poslat je na vysněnou dovolenou!

 

Tři různé destinace:

Bon Voyage rozšíří vaše stávající sousedství o trojici prázdninových destinací, přičemž si klidně můžete vytvořit své vlastní. Jednotlivé destinace se vzájemně poměrně výrazně liší, zejména co se týče architektury staveb, ale hlavně a především nabídkou aktivit pro simíky. Určitě vás bude zajímat přehled těch základních, ve hře obsažených. Tak si poslužte:

Vesnice Takemizu
 Kombinace krásné scenérie, poklidného místa a delikátního jídla. Takemizu Village nabízí nerušený a uklidňující atmosféru pro rodinnou dovolenou. Naučte se místním zvykům a kultuře při prohlížení překrýsných památek.

Trojjazersko

Plánujete opékání marshmallow pod širým nebem? Nebo hledáte příležitost vyzkoušet své dovednosti v házení seker? Three Lakes vám nabízí perfektní příležitost ,vyhledáváte-li a toužíte okusit outdoorové sporty. To vše v přírodě na čerstvém vzduchu.

Ostrov Twikkii

Nebyli jste nikdy na pláži? Pak rozhodně nebudete chtít zmeškat dovolenou v destinaci Twikkii Island. Zaručeně vás oslní mořské vlny, vzrušující kultura a proslulý Pirátský Vrak. Přijeďte si užít parádní dovolenou!

 

Sbalte kufry, odlétáme!!!

Jakmile našetříte (dovolená není zrovna levná záležitost) dostatečný obnos simoleonů, tak můžete vesele sbalit kufry a opustit svá milovaná obydlí. Stačí prostřednictvím telefonu nebo počítače jednoduše zamluvit letenky. Můžete si zvolit termín začátku dovolené, její délku (max. sedm dní) a požadovanou cílovou destinaci. Kromě toho pochopitelně zvolíte členy rodiny, kterých se dovolená bude týkat, ale pozor pro batolata musíte zajistit chůvu - na dovolenou nemohou. Po naplanování již absolutně nic nebrání samotnému odjezdu. Pro simíky přijede taxi a doveze je na pomyslné letiště (ve hře není vidět) a simové odletí na vytouženou dovolenou.

 

Hotel, přechodným domovem...

Asi je vám jasné, že se simové budou muset někde ubytovat. V tomto směru je zde hned několik možností. Jednak se nabízejí klasické hotely různých cenových hladin, ale také (a to je poměrně zajímavé) si budou moci pořídit rekreační vilu nebo domek. To zní zajímavě, nemyslíte? Nicméně zpátky k hotelům. Po příjezdu je nutné vybrat si pokoj, což je řešeno podobně jako v rozšíření Univerzita. Ještě před samotným „nastěhováním“ se vaši cestovatelé musejí zapsat na recepci a nechat si donést zavazadla na pokoj. Pokoje není možné upravovat ve stavebním módu, což je více než logické, vždyť je to pro simy dovolená! Ještě se hodí zmínit jak probíhají platby celé dovolené. Tak tedy, platí se za letenku při zařizování termínu. Za pobyt v hotelu vám přijde účet domů, který simové po návratu splatí.

 

Suvenýry a šperky

Další novinkou je přítomnost suvenýrů a šperků. Co by to bylo za dovolenou, kdybyste si z ní nemohli odvést suvenýry. S tím souvisí také nová interakce - vyfotit sima. Znáte to, co by to bylo za dovolenou, kdyby se simové nemohli fotit. Suvenýry bude možné vystavit či prodat. Těšit se můžete také na kupování šperků. Vybrat si budete moci z náhrdelníků, náramků, náušnic a prstenů. Nepůjde jen o dekoraci, ale o módní doplněk, který simové mohou nosit.

 

Vzpomínky z dovolené

Zřejmě největší novinkou o které jsem zatím nepsal budou tzv. mementa neboli vzpomínky. Bon Voyage totiž nabídne simům nepřeberné množství nevšedních zážitků a všelijakých aktivit. A turisté, ty simí nevyjímaje, touží všechno vidět, všechno zkusit. Aby vašemu simovi tedy nic neuniklo, tak je vám k dispozici seznam 45 položek, které se postupně zaplňují. To je poměrně zajímavé a určitě vám to pomůže objevovat taje všech tří destinací.

 

Mámí, já chci bábovičku!!!

Jak jistě už víte, tak se můžete těšit na vyloženě letní destinaci Twikkii Island. S tím souvisejí také nové letní činnosti. V tomto sousedství jsem celkově strávil asi nejvíce času, tak se vám pokusím předat nějaké informace. Tak jednak na první pohled viditelnou novinkou jsou pláže a možnost poslat simíky plavat. Plavání je možné pouze ve vymezeném prostoru a probíhá klasickým způsobem, který znáte z bazénů. Bohužel nečekejme žádné dovádění ve vodě. Na druhou stranu možnosti, které nabízí pláž to vše bohatě vynahradí. Kromě opalování na dece, kdy je nutné dávat pozor na spálení (naše výprava by mohla vyprávět :), se můžete těšit na stavby hradu z písku, což ocení zejména mladší členové rodiny. Dost zábavy si užijete při možnosti „rozdupat stavbu z písku“. Není nic hezčího než někomu rozdupat jeho „bábovičku“ :) To se pak teprve dějí věci!

Pro pobavení se s vámi podělím o jednu vtipnou situaci, která v předváděné verzi nebyla ještě vyladěna. Donutil jsem simy, kteří právě plavali v moři, vykonat nějakou činnost a co myslíte, že udělali? No přece si stoupli na hladinu jako by nic. Vzhledem k tomu, že Bon Voyage se nyní nachází teprve těsně před beta stádiem vývoje, tak jistě bude tento bug odstraněn.

Nicméně zpátky k Twikkii Island, zde totiž sídlí velký pirátský vrak, který můžete zahlédnout na přiložených obrázcích. Po tomto opravdu obrovském vraku mohou simové nejen chodit, ale dokonce i vylézt až na horní vyhlídkový koš umístěný na stožáru. Simové tu mohou také vyvolat ducha piráta, který je naučí hrát písničku na harmoniku. 

Aktivit, které budou vaše simy na dovolené provázet je opravdu mnoho. V horách si užijete kempování, sauny či masážního stolu, vybrat si můžete ze dvou druhů masáže nebo se dokonce naučit masíž provádět. Nicméně kdo by se chtěl na dovolené něco učit, nemám pravdu? Co se týká ohně, tak ten je možné pochopitelně založit (myslím ten řízený v ohništi :), sednout si okolo něj do kruhu, ohřát si ruce nebo si udělat americkou specialitu opékané marshmallow.

 

Ke stažení:

zatím neuvádíme žádný bezpečný zdroj

 

Key:

1PH9 - 2Q1J - 1111 - 6111 - 1FLT

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář